Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK,PROJELENDİRME

Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Gerçek ve Tüzel Kişiler Simpleks ve/veya Röleli Telsiz Sistemi kurma taleplerini, kuracakları telsiz sistemlerine göre aşağıda belirtilen belgeleri müracaat dilekçelerine ekleyerek kullanılacak yere göre ilgili TK Bölge Müdürlüklerine yaparlar.

Marmara İletisim olarak tum musterilerimize Telekomunikasyon kurumu ile olan işlemlerini saglıklı bir sekilde yerine getirebilmeleri için ücretsiz ve kaliteli danısmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca musterilerimizin tutması gereken evrakların bırer nushalarıda bunyemızde musterıye ozel dosyalarda saklanması neticesinde musterı her zaman kullandıgı telsiz sistemiyle ilgili bizden bilgi alabilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Sattığımız cihazların bakım ve onarım işlemleri işin uzmanı teknik elemanlarımız tarafından süratle yapılır ve bitirildiğinde aynı ivedilikle size kullanmanız için ulaştırılır çünki biliyoruzki; günümüzde zamanın önemi her geçen gün dahada artmaktadır.

İleri teknoloji cihazlardan en fazla verimin alınabilmesi için montaj hizmetininde ıyı verilmesive teknik elemanlar tarafından yapılması gerekmektedir

Aktarıcı ( röle ) istasyonları için uygun yer saptama , ölçüm yapma ve test etme gibi hizmetleri en verimli bir şekilde sizin için teknik elemanlarımız hakkıyla yerine getirmekten mutluluk duyacaklardır.

Satılan tüm cihazlara istisnasız fabikasyon hatalara karşı iki yıl garanti verilmektedir . ayrıca garanti süresi bitiminde istenirse bakım sözlesmeleri yapılabilmektedir

Sizin için alacagınız ürün önemli ise sistemi veya cihazı çalışır olarak inceleyiniz ve eger yeterli zamanınız varsa çalışacagınız firmanın işyerini, teknik donanımını, teknik ekibini yakından görünüz.

TELSİZ KİRALAMA

Kısa süreli telsiz ihtiyaçlarınızda, firmamızın sunmuş olduğu, telsiz kiralama hizmeti ile hızlı ve etkili bir şekilde iletişim sorunlarınızı çözebilirsiniz

Kısa süreleri organizasyonlarda telsiz satın alınması, yüksek maliyetli olacağından organizasyon süresince, firmamız kiralık telsiz ve kulaklıkları ile siz müşterilerimizin hizmetindedir.

OKTH RÖLE İŞLETMESİ

Marmara Telsiz Haberleşme Sistemleri) ağırlklı olarak Marmara Bölgesi'nde OKTH Hizmeti Sunmaktadır. Marmara Telsiz Haberleşme, OKTH hizmetleri kapsamında Kurum ve Şirketlerin taleplerine göre sistem tahsis ederek profesyonel hizmet sunar.