Aselsan GT 73 Baskonuş Telsiz

AselsanNet GT-73 Bas Konuş Telsiz El

Baskonuş el telsizleri 3G,4G ve LTE gibi GSM şebekelerini kullanarak size uzak mesafe telsiz haberleşmesi sağlayan telsiz haberleşme sistemlerinden biridir. özellikle android özellikli ekranlı el telsizleriyle  resim ve video çekimi yapabilir karşı tarafla tüm bu medyaları paylaşabilir ve  mesajlaşabilirsiniz. Aynı zamanda bireysel yani kişiye özel çağrı veya oluşturduğunuz herhangi bir grupla görüşme sağlayabilirsiniz.

Ayrıca cihazda bulunan dahili GPS özelliği sayesinde anlık olarak personel takibini satın alacağınız harita yazılımı ille kontrol edebilirsiniz. Personellerinizle sesli ve görüntülü iletişim kurabilir resim ve video gönderimi sağlayabilirsiniz. Bazı özellikler sadece ekranlı baskonuş telsiz modellerinde bulunmaktadır.

Baskonuş telsizlerde lisanslama gerekmemektedir. Sadece anlaşmaya bağlı olmakla beraber tıpkı cep telefonu faturası öder gibi yıllık veya aylık sim kart haberleşme bedelleri alınmaktadır. Haberleşmenizin kesintiye uğramaması için baskonuş telsiz hizmet bedellerini aksatmadan ödemeniz gerekmektedir. Ödemesi yapılmayan abonelerin hatları geçici olarak durdurulur ve görüşmeler neticesinde ödeme yapılmadığı taktirde hatlar tamamen görüşmeye kapatılır ve müşteri artık telsizleri kullanamaz.

Baskonuş el telsizlerini daha çok kim kullanır ? sorusu sorulur ise bu soruyu şu şekilde cevaplayabiliriz; bas konuş telsiz sisteminde mesafe sorunu olmadığı için genellikle taxi durakları başta olmak üzere şehirlerarası çalışan ve haberleşme ihtiyacı olan tüm birey ve kuruluşlar, transporter lojistik firmaları, dağıtım kurye veya kargo firmaları bu sistemi tercih etmektedirler.

Aselsan GT 73 sim kartlı telsiz gsm şebekelerinin olmadığı veya yetersiz olduğu noktalarda görüşme sağlayamamaktadır. GSM şebekelerinin çalışmadığı veya olmadığı alanlarda veya herhangi bir afet veya deprem durumunda sistemin kesintiye uğramamasının istendiği durumlarda  konvansiyonel analog veya dijital telsiz sistemleri tercih edilmelidir. Afet durumlarında kullanılan telsiz sistemleri kendi içlerinde bağımsız çalıştıklarından dolayı haberleşme kesintiye uğramaz bu da kullanıcıya böyle durumlarda hayati öneme sahip avantajlar sağlamaktadır.

Bu gibi afet durumlarının önemli olmadığı ve uzak mesafe telsiz haberleşmesinin gerektirdiği alanlarda Özellikle lojistik firmaları başta olmak üzere uzun mesafe ve şehirlerarası görüşme  yapmak isteyen müşteriler için en ideal olanı bir bas konuş el telsizidir. Ürünle ilgili soru ve istekleriniz için lütfen yetkili satıcısı ve servisi olduğumuz aselsan GT 73    baskonuş el telsizleri ile ilgili isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Lütfen arayınız  0216 457 14 66


Genel özellikler

GSM Mobil şebekeleri üzerinden mesafe sınırı olmaksızın telsiz görüşmesi yapabilirsiniz.

GPS özelliği ve dispacher yazılımı ile harita üzerinden GPS konum takibi yapabilirsiniz.

Telsizde bulunan LED Uyarı Göstergesi özelliği ile bazı fonsiyonların durumlarını gözlemleyebilirsiniz.

Kişiye özel çağrı ve grup çağrı gibi farklı arama öncelikleri belirleyebilirsiniz.

Telsizi USB şarj girişi sayesinde Harici Şarj özelliği ile şarj edebilirsiniz.

Cihaz bataryasını harici olarak USB kablo ile de şarj edebilirsiniz.

Telsizde bulunan Sesli Uyarı özelliği ile bazı özellikleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Harici Mikrofon/Hoparlör Jakı ile kulaklık mikrofon kullanarak telsizi kullanabilirsiniz.

Telsizin bataryasında  4000 mAh yüksek kapasiteli pil hücresi kullanılmaktadır.


Aselsan GT-73 Baskonuş Telsiz SimkartlıBas Konuş Telsiz Kulaklığı Aselsan GT-73Aselsan Net GT-73 Telsiz Batarya